SPUR bavil a vzdělával na ZFF 2023

I letos jsme se aktivně zapojili do dění na Zlín Film Festivalu. Pro velký úspěch v předchozích ročnících jsme do parku Komenského opět umístili nouzové obydlí sloužící rodinám po celém světě – Better Shelter. Myšlenku charitativního projektu stejnojmenné organizace, kterého máme tu čest být součástí, šířili naši kolegové celý festivalový týden mezi nespočet dětských i dospělých návštěvníků. O výrazném zájmu o problematiku svědčí plně využité kapacity uspořádaných workshopů pro mateřské a střední školy, i více jak tři stovky kvízů o Better Shelteru, které se nám během ZFF vrátily správně vyplněné.

Stánek Farmy Bezdínek, u kterého celý víkend probíhaly ochutnávky hydroponicky pěstovaných rajčátek bez pesticidů, prodej rajčat a soutěže s paní Rajčátkovou, nabídl vedle vědomostí a zábavy také satisfakci chuťových buněk.

Pozadu jsme nezůstali ani ve sportu. Do festivalového půlmaratonu se střemhlav vrhly 3 firemní štafetové týmy, kterým tímto gratulujeme k výborným výkonům!

Jako společnost produkující výrobky z plastu jsme nemohli opomenout osvětu veřejnosti na téma recyklace. K vidění byly praktické ukázky pet flakes, granulátů i hotových výrobků ze SPURu, edukace ke správnému třídění, upcyklaci i downcyklaci, nebo třeba vysvětlení, proč je plastová taška lepší než papírová.

Děkujeme všem našim kolegům za skvělou reprezentaci SPURu a těšíme se zase za rok.