SPURTEX® SORTIMENT SPURTEX® a NANOS®
Ochranné osobní
prostředky

Pro výrobu nano roušek a nano respirátorů SPURTEX® a NANOS® používáme vlastní nano materiál SPURTEX®, který má vynikající filtrační vlastnosti. V naší nabídce proto naleznete FFP2 roušky, FFP2 respirátory, unikátní tvarované FFP3 respirátory i respirátory se speciální antibakteriální úpravou. Vlastní design a výroba v České republice, certifikované v akreditovaných českých i zahraničních ústavech. Nano roušky, nano respirátory i antibakteriální pouzdra koupíte na www.eshop.spur.cz

SPURTEX® NANOTECHNOLOGY

Nanovlákenná filtrační membrána SPURTEX® vytváří mechanickou bariéru s výjimečnými filtračními schopnostmi. Zabraňuje tak pronikání škodlivých částic, je proto zvláště vhodná pro využití ve zdravotnictví. SPURTEX® při použití v rouškách či respirátorech mimořádně účinně chrání nositele i okolí, protože má mnohem menší póry, než je velikost nežádoucích částic, jako jsou smog, bakterie, aerosoly, a dokonce viry.

PŘEJÍT NA WEB

NANOS®

Designová řada nano roušek NANOS® využívá excelentních filtračních vlastností nano membrány SPURTEX®. Díky originálním vzorům nabízí řada NANOS ® náročným zákazníkům atraktivní ochranné prostředky, které jim zajistí celodenní bezpečí před bakteriemi a viry a zároveň slouží jako stylový módní doplněk.