SPUR a.s. oznamuje další úspěšnou akvizici

Dne 17. 7. 2023 se SPUR a.s. stal stoprocentním vlastníkem společnosti EPOLI (Czechia), s.r.o., a strategicky tak rozšíří své výrobní zázemí, technologický park i distribuční a logistické možnosti.
Na koupi se dohodli majitelé SPUR a.s. a portugalská Epoli – Espumas de Polietileno, S.A.

Skupina SPUR roste.

Rádi bychom naše zaměstnance, zákazníky, dodavatele i partnery informovali o úspěšném převzetí 100% podílu ve středočeské firmě EPOLI (Czechia), s.r.o.

Akciová společnost SPUR je rodinnou firmou s třicetiletou tradicí, která působí v oblasti zpracování plastů. Zabývá se výrobou plastových desek, trubek, profilů a také obalových a izolačních materiálů z pěnového polyetylenu (EPE) a polypropylenu (XPP). Součástí skupiny SPUR je i firma AVÍZO s.r.o. vyrábějící bublinkovou folii ve Zlivi u Českých Budějovic.

Převzetím společnosti EPOLI (Czechia), s.r.o., která je výrobcem pěnového polyetylenu (EPE), dojde k doplnění současného portfolia skupiny v oblasti výroby lehčených materiálů.

Změna vlastnické struktury a řízení EPOLI.

V souvislosti se změnou vlastníka společnosti dochází ke změně na pozici výkonného ředitele, kterým se stal pan Vladimír Bican. Za spolupráci se zákazníky bude nadále zodpovídat obchodní manažer společnosti, pan Marek Vácha.

Jednateli společnosti se stali Tomáš Dudák a Jan Mikulka.

Skvělé vztahy zůstávají, kapacity a možnosti se mění.

Chtěli bychom Vás ujistit, že změna vlastníka společnosti nemá žádný vliv na současné obchodní vztahy. I nadále budeme pokračovat v dosavadních aktivitách a rozvíjet předchozí úspěšnou spolupráci. Naším cílem je další navýšení kapacity, využití strategické lokace tří výrobních závodů rozmístěných po celé České republice, výroba plně recyklovatelných výrobků, a především poskytování kvalitních pěnových produktů a profesionálních služeb stávajícím i novým zákazníkům.

Věříme, že se nám to společně s našimi zaměstnanci a všemi obchodními partnery bude nadále dařit.

Více o skupině SPUR

Skupina firem podniká v oblastech zpracování plastů, hydroponického způsobu pěstování zeleniny ve sklenících a v energetice. Součástí skupiny SPUR je i podnik se sociálním přesahem zaměstnávající osoby se zdravotním postižením. Celkové roční tržby dosahují výše 2 mld Kč a skupina zaměstnává více jak 700 zaměstnanců.

Kontakt pro média:
Kateřina Martykánová
PR manager
Tel.: 602 576 870
Email: katerina.martykanova@spur.cz