Ohlédnutí za Zlín Film Festivalem 2022

Festival pro děti a mládež jsme již tradičně podpořili nejen finančně, ale především jsme si opět připravili zábavný a edukativní program pro všechny jeho návštěvníky.

Better Shelter

Naši odborníci, nadšení pracovníci z výroby a technického rozvoje, již druhým rokem se zápalem vyprávěli o celosvětovém humanitárním projektu Better Shelter pro lidi v nouzi, na kterém se máme čest jako výrobci podílet; i letos o projekt návštěvníci projevili enormní zájem.

Farma Bezdínek

Soutěžilo se a ochutnávalo hydroponicky vypěstovaná rajčátka bez pesticidů z Farmy Bezdínek s takovou chutí, až nezbyl jediný slaďoučký plod. Zástupy dětí s jásotem vítaly čmeláky opylovače, které jsme si dovezli až ze skleníku v Dolní Lutyni.

Plastmakers

Veřejnost zaslouženě zaujaly také přednášky s praktickými ukázkami recyklace plastového odpadu, které jsme navzdory původnímu plánu opakovali pro velký úspěch hned několikrát, protože vyrobit si z víčka od PET lahve medaili se zkrátka každý den nepoštěstí. Přesvědčte se sami v krátkém videu z letošního ročníku. Tak na viděnou zase za rok!

https://www.youtube.com/watch?v=SXi8OmUquOk