DEN OTEVŘENÝH DVEŘÍ – 10.9.2022

V sobotu 10. září 2022 jsme v naší firmě uspořádali u příležitosti 30. výročí založení firmy SPUR a.s. Den otevřených dveří.

Akce, která proběhla již po čtvrté, byla určena pro zaměstnance, jejich rodinné příslušníky a přátele. Dále byli pozváni hosté – mj. zaměstnanci firem MEGAT, Farma Bezdínek, AVÍZO a také bývalí zaměstnanci, kteří jsou v důchodu. Akci navštívilo téměř 600 dospělých a dětí, což byl historický rekord.

Na začátku účastníky přivítal generální ředitel firmy Tomáš Dudák. U příležitosti 30. výročí fungování firmy byli oceněni zasloužilí zaměstnanci, kteří ve firmě působí 30 a více let. Mezi nimi byl i zakladatel firmy pan Zdeněk Dudák.

Dospělí i děti si užili hudební vystoupení kapely Šufunky Gang, jejímž členem je náš kolega z logistiky Petr Hanuš. Dále zaujalo saxofonové vystoupení pana Pavlíka, manžela kolegyně Jitky Pavlíkové. Nechyběly atrakce pro děti – nafukovací skákací dráha s obřími koulemi, lukostřelba, tvořivá dílna a malování na obličej.  Návštěvníci mohli ochutnat výborná rajčátka z farmy Bezdínek a ve stanu s občerstvením byl největší zájem o hranolky a párky v rohlíku.

Zájemci si mohli vyslechnout povídání o nanotechnologiích kolegy Davida Pospíšila a také zhlédnout atraktivní prezentaci o recyklaci plastů Tomáše Kolečáře z Plastmakers.

Velký zájem byl o komentované prohlídky výroby, kdy cca 40členné skupiny prováděli naši kolegové – odborníci z výroby.

Počasí nás opět mělo rádo – i přes dešťovou přeháňku jsme strávili ve firmě velmi příjemné odpoledne, a už se těšíme na příště!