Co mají SPUR a Dobrý anděl společného?

Co mají SPUR a Dobrý anděl společného?

https://zpravyzmoravy.cz/firma-ze-zlina-venovala-tisice-respiratoru-rodinam-v-tezke-situaci/

Na první pohled nic. Protože ale cítíme velkou společenskou zodpovědnost, na jeden den jsme se jedním z Dobých andělů stali. Protože příjemci pomoci nadace Dobrý anděl představují velmi ohroženou skupinu obyvatel, z nichž téměř 80 % nemocných navíc tvoří děti, rozhodli jsme se pomoci formou daru několika tisíců respirátorů SpurTex® V100 FFP2 NR v obvyklé prodejní hodnotě téměř 900 tisíc Kč. 
Jsme rádi, že můžeme formou daru ulevit rodinám, které zasáhla vážná nemoc. Naší snahou je prostřednictvím nano respirátorů přispět k ochraně před nákazou koronavirem, a zabránit tak dalším případným zdravotním komplikacím.
Již v měsíci prosinci jsme s nadací Dobrý anděl řešili otázky spojené s balením, expedicí, GDPR a jiných praktických záležitostí, aby příjemci pomoci nemuseli za zásilku zaplatit prakticky ani jednu korunu a balíčky jim byly doručeny zdarma na místo, kde budou k zastižení.

Jsme rádi, že se nám záměr minulý týden povedl zrealizovat! O to víc nás hřejí u srdce zprávy, které se k nám dostávají od samotných příjemců pomoci.

Je důležité si pomáhat. Obzvláště teď.