Pronájem kancelářských prostor 550 m2 dle vlastního uspořádání

Jsme si vědomi, že příjemné a pěkné pracovní prostředí přispívá k lepší produktivitě práce, tím pádem k lepším výsledkům společnosti a lepšímu pocitu zaměstnanců v práci. Vyzkoušeli jsme si to v rámci prostor, které sami využíváme. V uplynulých třech letech jsme zrekonstruovali dvě patra pro vlastní potřebu a potvrdili si, že to byla skvělá volba. Pracujeme tak na místě, kde se cítíme dobře a jsme v moderním prostředí s dostatkem přirozeného světla. Pro porady nebo schůzky s obchodními partnery máme zařízeny zasedací místnosti s audiovizuální technikou a pro chvíle, kdy potřebujeme soukromí, nám slouží telefonní budky. Možnost vytvořit si takové pracovní prostředí nyní nabízíme i externím zájemcům a jsme připraveni se s nimi podělit o naše zkušenosti. V případě zájmu Vám ukážeme aktuálně zrekonstruované prostory a u kávy probereme Vaše představy o ideálním místě pro práci.

Hledáte vhodné kancelářské prostory pro Vaše podnikání?
V budově společnosti SPUR a.s. nabízíme k pronájmu nebytové kancelářské prostory o celkové výměře 550 m2. Ty se nacházejí na celém patře budovy a jsou k dispozici v standardu Shell & Core, což umožňuje nájemci navrhnout uspořádání kanceláří i společných prostor dle vlastních představ. S čipovou kartou zajišťujeme elektronickou kontrolu vstupu do pronajatého patra.
Cena pronájmu za kancelářské prostory bez realitky je 3 120 Kč bez DPH za metr čtvereční za rok (1 716 000 Kč bez DPH za 550 m2 za rok ) nebo 260 Kč bez DPH za metr čtvereční za měsíc (143 000 Kč bez DPH za 550 m2 za měsíc).
V ceně je zahrnuto nájemné, náklady na vodu, teplo, úklid kancelářských a společných prostor, ostrahu objektu a služby recepce s nepřetržitým provozem. Spotřeba elektřiny se účtuje zvlášť dle skutečné spotřeby, prostory jsou osazeny samostatným měřidlem.
V areálu budovy je rozlehlé parkoviště, kde si můžete pronajmout parkovací místa. Celá budova je zateplená, má nová okna a plynulý provoz mezi patry zajišťují dva vysokorychlostní výtahy. V přízemí budovy se také nachází moderní Bistro, které nabízí studenou i teplou kuchyni.
K dispozici jsou také zasedací a školicí místnosti s kapacitou až 70 míst. Budova má skvělou dopravní dostupnost, v její blízkosti se nachází vlaková i autobusová zastávka.
Pokud hledáte reprezentativní kancelářské prostory s možností individuálního uspořádání, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme najít prostory, které budou vyhovovat vašim potřebám.