Reflexní pásky našívací

Parametry:

šíře: max 60cm
barva: stříbrná
ve shodě: EN ISO 20471
  • RETROX® KLASIK

Vzhledem k výborným reflexním parametrům a pro velmi dobré užitné vlastnosti je určen k aplikacím zejména na pracovní a sportovní oděvy.

  • RETROX® TRUMF

Vzhledem k vynikající reflexní účinnosti a pro výborné užitné vlastnosti je určen k aplikacím na pracovní a sportovní oděvy, vesty, trička, rukavice, školní brašny, obuv a jiné výrobky.

  • RETROX® TRUMF - vyztužený

Vzhledem k výborným užitným vlastnostem a kompatibilitě s lepidly a pryžovými nánosy je určen především k aplikacím na pracovní, sportovní oděvy, pryžovou obuv, tašky, batohy a jiné výrobky, určené k výraznému zviditelnění objektu, a tím ke zvýšení jeho bezpečnosti především v silničním provozu.
Efektní a bezpečnostní funkce může být využita i v případě, kdy je vyžadována větší tvrdost a tuhost reflexního materiálu - loga a znaky jsou vysekávány a nalepovány na výrobky.

  • RETROX® PREMIUM

Vzhledem k výborným užitným vlastnostem je tento materiál určen k aplikacím hlavně na pracovní oděvy, u kterých je požadováno časté intenzivní ošetřování při vysokých teplotách, vhodné pro průmyslové praní.

obchodní manager:
Marianna Kortišová
e-mail: marianna.kortisova@spur.cz
tel.:  +420 577 601 660

Napište nám

Napište nám

součet 57 a 32

Odeslat
Vymazat