Kombinovaný

Parametry:

šíře: max. 60cm
barvy: signální žlutá 
ve shodě: EN ISO 20471
  • RETROX® - kombinované materiály

Reflexní materiály RETROX® lze s výhodou používat v kombinaci s jinými textilními produkty, jako jsou barevné pásky z reflexních nebo signálních materiálů, rypsové stuhy, popruhy apod. Nevýrazné textilní produkty lze takto změnit na atraktivní zdobicí prvky, jejichž používání na pracovní a sportovní oděvy, vesty, trička, galanterní výrobky a obuv je nezbytné především pro bezpečnost silničního provozu.

  • RETROX® - barevný

Zajistí výrazné zviditelnění označených objektů nejen ve tmě, ale  i při denním světle díky přítomností fluorescenčních pigmentů v barevných nánosech.
Pro reflexní a signální schopnosti je barevná tkanina RETROX® určena k aplikacím na pracovní a sportovní oděvy, vesty, trička, rukavice, školní brašny, obuv a jiné výrobky, u nichž plní ozdobnou i ochrannou funkci, a přispívá tak ke zvýšení bezpečnosti označených objektů především v silničním provozu.
Reflexní tkanina se pro atraktivní vzhled a další užitné vlastnosti používá i při vysekávání log a znaků nebo jako podkladový materiál vyšívaných emblémů apod.

obchodní manager:
Marianna Kortišová
e-mail: marianna.kortisova@spur.cz
tel.:  +420 577 601 660